Algebra Review assignment
A bag of flour costs $1.50 more than a bag of sugar. Franco buys 5 bags of flour and 3 bags of sugar for $28.50. How much will Maria pay for 8 bags of flour and 6 bags of sugar?
TAKE ADVANTAGE OF OUR PROMOTIONAL DISCOUNT DISPLAYED ON THE WEBSITE AND GET A DISCOUNT FOR YOUR PAPER NOW!
sup sup
0